Get In Touch
Koşuyolu Mah. Cevatpaşa Sk. No:45 34662, Kadıköy/İstanbul,
info@crenaworks.com
Ph: +90 850 308 25 12
Back

Grup Şirketleri

Meet Our Partners

Bugüne kadar reklam sektöründe seçkin ve ödüllü çalışmaları başarıyla tamamladık. Birçok markanın sıfırdan ve yeniden konumlandırılmasını sağlayarak; geliştirilmesinde, sürdürülebilirliğinde ve stratejilerinde çözüm ortağı olduk. Yıllar içinde gelişen değerlerimiz, tecrübelerimiz ve bağlantılarımız sayesinde gerek kendi bünyemizde gerekse değerli iş ortaklarımızla birlikte yeni, yenilikçi ve çağdaş marka ve şirketler yaratma hedefiyle yolumuza devam ettik.

JingleCave Müzik Prodüksiyon Şirketi

20 yıla yaklaşan tecrübemizle 45 dizi müziği, 12 uzun metrajlı film, yüzlerce Jingle müzik prodüksiyonu ve müzik post prodüksiyon hizmetlerini tamamladık. Tüm profesyonel müzik prodüksiyon ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.

www.jinglecave.com 

 Crena Kurumsal Faaliyet Raporları

Crena Kurumsal Faaliyet Raporu

Faaliyet raporunun şirketin kurum kültürü, tasarımı ve mevzuatına uygun olarak hazırlanması gerekmektedir. Faaliyet raporu, şirketle ilgili mesajların şirket paydaşlarına iletilmesinde şirketin en önemli iletişim aracıdır. Yaklaşık 10 yıldır bankalara, finans kuruluşlarına ve holdinglere yıllık raporlar ve sürdürülebilirlik raporları hazırlayan bir şirketiz. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

www.faaliyetraporu.com.tr 

Crena Kripto ve Blockchain Reklam ve Pazarlama Ajansı

Crena Kripto ve Blockchain Ajansı

Kripto şirketlerine ve borsalara yönelik blockchain tabanlı teknoloji çözümleri, PR, influencer pazarlama, yaratıcı ve dijital pazarlama ve yazılım hizmetleri alanlarında hizmet veren partner şirketimizdir.

www.crena.dev 

İlginizi çeken bir şey mi buldunuz?


DAHA İYİ bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin!